Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4"Chrześcijańskich Niemców" ;-) LOL Łatwiej chyba będzie 2 miliony jednorożców przyjąć :P
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Największą religią w Niemczech jest chrześcijaństwo, z 51,5 milionem wiernych (62,8%) w 2008 roku. Na tle całej populacji, 30.0% mieszkańców Niemiec to Katolicy, 29,9% to Protestanci należący do Niemieckiego Kościoła Ewangelickiego, a pozostali chrześcijanie przynależą do mniejszych wyznań, li...
"Największą religią w Niemczech jest chrześcijaństwo, z 51,5 milionem wiernych (62,8%) w 2008 roku. Na tle całej populacji, 30.0% mieszkańców Niemiec to Katolicy, 29,9% to Protestanci należący do Niemieckiego Kościoła Ewangelickiego, a pozostali chrześcijanie przynależą do mniejszych wyznań, liczących mniej niż 0,5% wiernych. Protestantyzm dominuje na północy i wschodzie państwa, a katolicyzm na południu i zachodzie; 1,6% wszystkich mieszkańców kraju deklaruje, że wyznają prawosławie." [Źródło: Wikipedia] Ale po co sprawdzić, jak łatwiej pisać głupoty?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo w Niemczech prezydent to czysta dekoracja i kurtuazja. Nie liczy się w ogóle. Jeszcze dużo mniej niż w Polsce.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie, bo do brania szmalcu z UE to są kolejki, wszyscy chcą dotację, ale jak trzeba coś dla nich zrobić to NIEEEE.... Ot taka polska mentalność chytrego wśura.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Już mieliśmy chrześcijańskich Niemców, krzyżaków, Gestapo, Waffen SS. Mądry to ty jesteś, tyle że inaczej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane