Reklama
Też u Was aplikacja Tesli też gerenuje tyle transferu danych?

Też u Was aplikacja Tesli też gerenuje tyle transferu danych?

przez Kordiant — 5 miesięcy temu
11

Zglos post

Reklama

Komentarze

7
P
5 miesięcy temu

Czy ktoś przy zdrowych zmysłach kupuje wózek akumulatorowy lub meleksa do jeżdżenia? Za takie pieniądze, które trzeba zapłacić za ten wynalazek lepiej kupić normalny samochód z normalnym silnikiem.

0

Zglos komentarz

K
krecik1410 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Samochody elektryczne zdominowały rynek w Norwegii, osiągając w 2025 roku prawie 96% udziału w sprzedaży nowych aut. Tesla jest wiodącą marką (Model Y), a większość pojazdów elektrycznych już jeździ po drogach. Fakt, że norwescy kierowcy niemal całkowicie przesiedli się na samochody elektryczne, czę...

Samochody elektryczne zdominowały rynek w Norwegii, osiągając w 2025 roku prawie 96% udziału w sprzedaży nowych aut. Tesla jest wiodącą marką (Model Y), a większość pojazdów elektrycznych już jeździ po drogach. Fakt, że norwescy kierowcy niemal całkowicie przesiedli się na samochody elektryczne, często stawiany jest za wzór innym krajom. Zdaniem zwolenników elektromobilności jest to żywy dowód na to, że zrezygnować z aut spalinowych możemy już teraz. - motoryzacja.interia.pl

0

Zglos komentarz

J
Jarewa 😏 Szyderca
5 miesięcy temu

poczekaj do 2028r to zobaczysz co będzie jak wszystkie ulgi zniosą, jakby w Polsce dawali ulgi 50tyś to też by dominowały elektryczne w sprzedaży wiec się tam tak nie jaraj jaka to Norwegia wspaniała że ludzie idą w elektryki

0

Zglos komentarz

J
Jarewa 😏 Szyderca
5 miesięcy temu

Zmiany i wycofywanie dopłat: Od 2023: Limit 500 000 koron na pełne zwolnienie z VAT. 2026: Próg limitu na VAT ma spaść do 300 000 koron (ok. 109 000 zł). 2027: Planowane całkowite zniesienie zwolnienia z VAT.

0

Zglos komentarz

K
krecik1410 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Ciemnota polskiej kato prawicy chce zeby zawsze bylo jak bylo...boja sie postepu cywilizacji i wszystkich nowosci, ktorych nie rozumieja.

0

Zglos komentarz

P
5 miesięcy temu

A może jakieś argumenty zamiast tych prostackich wyzygow?

0

Zglos komentarz

D
d2shs 😏 Szyderca
5 miesięcy temu

Wy tu sobie dalej dyskutujcie o Teslach, elektrykach, tylko szkoda że nie widzicie gdzie poszło najwięcej "gigabajtów". :D

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
5 miesięcy temu

Było

0

Zglos komentarz

P
P3RY5 😏 Szyderca
5 miesięcy temu

Tesla to pikuś, ale ile ktoś siedzi na HUBie ;)

0

Zglos komentarz

G
Grzegorz79093 🌾 Wieśniak
5 miesięcy temu

Widać koleś ma ręce pełne roboty. Nie to co Tesla.

0

Zglos komentarz

B
Bartfisher2020 🌾 Wieśniak
5 miesięcy temu

u mnie podobnie ;))))

0

Zglos komentarz

Reklama