Reklama
Mamy pierwszą listę nazwisk. W normalnym kraju rząd podał by się do dymisji. KOryto czy honor ważniejsze?

Mamy pierwszą listę nazwisk. W normalnym kraju rząd podał by się do dymisji. KOryto czy honor ważniejsze?

przez OgarNee5g21283 — 2 dni temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
I
irekpszk 🎖️ Snajper
2 dni temu

Ty pisowski de**lu, jest tu ktoś z rządu, żeby miał się podawać do dymisji? Jeśli korzystali, to poniosą konsekwencję. To nie pis, który nie dość, że nie podał się do dymisji, kiedy członkowie rządu uczestniczyli w aferach, to jeszcze ich chronił, zamiast ukarać. πerdolony pisowski hipokryta.

Ty pisowski de**lu, jest tu ktoś z rządu, żeby miał się podawać do dymisji? Jeśli korzystali, to poniosą konsekwencję. To nie pis, który nie dość, że nie podał się do dymisji, kiedy członkowie rządu uczestniczyli w aferach, to jeszcze ich chronił, zamiast ukarać. πerdolony pisowski hipokryta.

4

Zglos komentarz

A1S19
2 dni temu

Mam nadzieję, że poniosą konsekwencję choć szczerze wątpię.

-2

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 dni temu

Jak ponieśli konsekwencje wszech złodzieje z wszech prawicy pisobory? Sasin 70 mln za makulaturę., 2,5 mld za Ostrołękę. Projekt erotycznych snów oszczanego dziada..................... Przekop przez mózg niedorozwiniętego Kaczyńskiego?

3

Zglos komentarz

A1S19
2 dni temu

baxbany ty j.bana tempa lewacka k.rwo (już inaczej nie można cię nazwać), dlaczego rudy ich nie rozlicza i na co czeka? Chce ich rozliczyć jak władzę straci? Przecież wiadomo, że pisiory ich nie rozliczą tak samo jak niemiecka szmata swoich, wsadzi płotkę dla uciechy lewackiego motłochu i po sprawie...

baxbany ty j.bana tempa lewacka k.rwo (już inaczej nie można cię nazwać), dlaczego rudy ich nie rozlicza i na co czeka? Chce ich rozliczyć jak władzę straci? Przecież wiadomo, że pisiory ich nie rozliczą tak samo jak niemiecka szmata swoich, wsadzi płotkę dla uciechy lewackiego motłochu i po sprawie. No i oczywiście nie zabrakło klasyka w twoim wykonaniu "Jak nie jest za peło to na pewno jest za pisem hue hue hue" buahahahahahah, no i jeszcze usprawiedliwianie wszystkich wpadek pełowców tym ,że przecież pisiory też tak robiły no po przecież jak oni kradli to my też możemy:D. Banda lewackich oszołomów:D

1

Zglos komentarz

I
irekpszk 🎖️ Snajper
2 dni temu

Od tępych wyzywa kmiot, który nawet nie potrafi napisać poprawnie tego słowa.

-1

Zglos komentarz

Reklama