Humor i rozrywka
To prawda
przez
slimjarson
— 2 tygodnie temu
Przyznać się każdy rysował
przez
saviola
— 2 tygodnie temu
A mówią że nie ma głupich pytań
przez
saviola
— 2 tygodnie temu
I właśnie tak powstało to powiedzenie
przez
saviola
— 2 tygodnie temu
Z okazji zbliżającego się Mundialu
przez
siemas
— 2 tygodnie temu
Bogaci influ będą finansować artystów?
przez
chuby1990
— 2 tygodnie temu
Wacek Depo, typ który w życiu
przez
Anatoliusz
— 2 tygodnie temu
Wszędzie są wrogowie
przez
hef0
— 2 tygodnie temu
Gdzie są te normalne?
przez
hef0
— 2 tygodnie temu
Bronek dobra rada.
przez
Norwill1
— 2 tygodnie temu
Zdaniem pani Rzecznik Praw Dziecka.
przez
Norwill1
— 2 tygodnie temu
Ok, tato, ja tylko zjem śniadanie
przez
bamboocza
— 2 tygodnie temu
Idę do opuszczonego kamieniołomu
przez
mr0zu
— 2 tygodnie temu
To świat kurierów
przez
bamboocza
— 2 tygodnie temu
Ziomek, spokojnie
przez
mr0zu
— 2 tygodnie temu
Rozpalił ognisko na izbie przyjęć
przez
GuterJunge
— 2 tygodnie temu
Liberalne podejście
przez
siemas
— 2 tygodnie temu
O legalność czego?
przez
slimjarson
— 2 tygodnie temu
Radna Jadwiga pracowicie streamowała
przez
Anatoliusz
— 2 tygodnie temu