Reklama
Reklama

Komentarze

14
A
akuszer 🏆 Master
5 miesięcy temu

To jest tzw." Niedoj....ebanie mózgowe"

0

Zglos komentarz

Z
ZephKan 😏 Szyderca
5 miesięcy temu

Kobieta bez bolca dostaje (...).

0

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
5 miesięcy temu

Ty nie masz tyle włosów na głowie co ona miała bolców w każdej dziurze. xd.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
5 miesięcy temu

Czyżby biała substancja osiadła jej tam , gdzie powinien znajdować się mózg??????🤔🤔🤔🤔🤔

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
5 miesięcy temu

Czyli żal, że stanowski jej nie chciał? U mnie masło po 3,99, aczkolwiek nie wiem z kiedy ten wpis. Tak, jeszcze nie ma pełnej praworządności, ale po woli wraca. Zero dość mocno to zabetonował, a shrek odbetonować niestety nie chce.

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
5 miesięcy temu

Pkt 4. To tak jak z chodzeniem do kościoła. Dla wielu nadal jest to powód do dumy.

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
5 miesięcy temu

Nie wiem gdzie ta ściera kupuje masło, ale w kerfie ostatnio było po trzy złote.

0

Zglos komentarz

R
RychoLX 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Ona kupuje Lurpak, a nie jakąś mleczną dolinę.

0

Zglos komentarz

T
5 miesięcy temu

No to prawda i lewica na to pozwala próbując na innych to zwalić . Do roboty lewizna !!!!

0

Zglos komentarz

T
5 miesięcy temu

No z dzikami to było w Warszawie nawet ale lewica nie chce się zapoznać z faktami dalej na narkotykach jadą

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Co to k...a za brednie?? Ty jesteś ograniczony ostro. Dlatego za PiS i dlatego obrońca pe****lii w koloratkach. Napiszę po buszmeńskopodlasku: to się dla mnie nie podoba 🤨😅😄😀

0

Zglos komentarz

E
erwin32 🌾 Wieśniak
5 miesięcy temu

Nie przeginaj z tym masłem 7'99, a często promy są po 3'99zł.

0

Zglos komentarz

Z
ZIWK 🎯 Wyjadacz
5 miesięcy temu

Zobaczyła cenę za kilogram!

0

Zglos komentarz

K
5 miesięcy temu

No i tu ma rację.

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Kogo normalnego interesuje twoje zdanie. Podlaski buszmenie

0

Zglos komentarz

K
5 miesięcy temu

Nigdy nie byłem na Podlasiu ani wschodzie Polski. Obserwuję politykę Polski z daleka. PO cec**je się cwaniactwem, egocentryką i udawaniem że coś się potrafi. To co odwalił Trzaskowski wpodczas katastrofy ekologicznej Czajka dyskredytuje go nawet do bycia wójtem. Znam takie osoby prywatnie i nie daję...

Nigdy nie byłem na Podlasiu ani wschodzie Polski. Obserwuję politykę Polski z daleka. PO cec**je się cwaniactwem, egocentryką i udawaniem że coś się potrafi. To co odwalił Trzaskowski wpodczas katastrofy ekologicznej Czajka dyskredytuje go nawet do bycia wójtem. Znam takie osoby prywatnie i nie daję się nabrać na ich taktykę, którą nabyli podczas szkoleń. Poniżanie osób bo mieszkają tam czy tam to bardzo prymitywne. Tak samo prymitywne jak dyskryminacja z powodu koloru skóry. Słowo rasizm jest tu błędne bo wśród ludzi nie ma gatunków. Rząd powinien bronić interesów kraju czego obecnie nie widz

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Co ty bredzisz kundlu pe**ła Kaczyńskiego. Czarnecki złodziej okradł na EU na 800.000 złotych a ty napisałeś: kilometrówki to kilometrówki. Poza tym czajka była budowana za czasów Kaczyńskiego. Tego spalonego smoleńskiego. PiS cec**je się tępotą i złodziejstwem. Te dwa śc****a Ziobro słusznie zwane...

Co ty bredzisz kundlu pe**ła Kaczyńskiego. Czarnecki złodziej okradł na EU na 800.000 złotych a ty napisałeś: kilometrówki to kilometrówki. Poza tym czajka była budowana za czasów Kaczyńskiego. Tego spalonego smoleńskiego. PiS cec**je się tępotą i złodziejstwem. Te dwa śc****a Ziobro słusznie zwane zero i Romanowski rycerz maltański okradli skarb państwa na około 400.000.000 złotych. A dla ciebie odpadzie to patrioci. Bądź głupi gdzie indziej

0

Zglos komentarz

H
humer 😏 Szyderca
5 miesięcy temu

Tak działa męskie nasienie tam gdzie powinien znajdować się mózg.

0

Zglos komentarz

S
Sebol0107 🌾 Wieśniak
5 miesięcy temu

Chyba zacznę ja obserwować , przynajmniej się pośmieję bez alkoholu

0

Zglos komentarz

saviola
saviola 🏆 Master
5 miesięcy temu

I to wszystko za pis zapomniała dopisać:p?

0

Zglos komentarz

J
Jebi-DJ1981_JG 🌾 Wieśniak
5 miesięcy temu

Ona też jest ..iwką i też dostaje pochwały od całego internetu🤷🏻.

0

Zglos komentarz

Reklama