przez
Gordon72
— 1 dzień temu
Podobne posty
Komentarze
3
0
Zglos komentarz
✓
Zgłoszenie zostało wysłane
V
vacarius
🏆
Master
9 godzin temu
U mnie w miescie stała toaleta za 200 tyś i po 5 latach ją zlikwidowali bo się zrobiła ammba na cały internet Polski. Nie likwidujcie tych toalet prawaki jak juś stoją to niech stoją! Bo wiekszą głupota jest likwidacja tego i dalej rowerzyści mają stać po krzakach?
-2
Zglos komentarz
✓
Zgłoszenie zostało wysłane
B
baxbany
🎯
Wyjadacz
1 dzień temu
Gordon72 - Rozumiem Twoje prawackie zdziwienie. Zawsze od dziada pradziada byłeś uczony, że wypróżniacie się za stodołą i to na sąsiadowej miedzy!
-6
Zglos komentarz
✓
Zgłoszenie zostało wysłane
Gordon72
⚔️
Jedi
1 dzień temu
Zawsze byłem uczony od dziada pradziada że z głupim się nie dyskutuje tylko go omija szerokim łukiem. Więc życzę dobrego wieczoru.
3
Zglos komentarz
✓
Zgłoszenie zostało wysłane
T
-1
Zglos komentarz
✓
Zgłoszenie zostało wysłane