Czyli wielkie gó..o ... przez bolszewik933 — 7 miesięcy temu 0 1 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">
Poziom trolla przez Nightcrawler39 — 7 miesięcy temu 0 3 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">
Wiedziałem że coś ze mną jest nie tak przez kapec60 — 7 miesięcy temu 0 8 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">
Jednak bez religii jest lepiej przez TYGRYS-1984 — 7 miesięcy temu 10 6 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">
Radny na sesji nagle przez Nightcrawler39 — 7 miesięcy temu 0 7 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">
Pierwsza kupka Brajanka do sedesu. przez Admin — 7 miesięcy temu 0 5 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">
Jak to nie ma... przez RolmopsApokalipsy — 7 miesięcy temu 0 1 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">
Bez komentarza przez Nightcrawler39 — 7 miesięcy temu 0 2 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">
Po japońsku przez oliwia97x — 7 miesięcy temu 0 1 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">
Które zdjęcie to większa wiocha? przez TOMcki — 7 miesięcy temu 0 27 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">